KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005324
nr 1300 5324
Olli Joki
(f. 1943), Finland
Oljemålning, Hus, Spanien. Signerad. Olja på pannå, 40x120 cm
Olli Joki, finländsk bildkonstnär född 1943.
måndag 13 januari 2020
kl 19:38:14
Lis Husberg (f. 1920)